افزایش ترافیک و دسترسی آسان

پارس داتام با استفاده از آخرین متدهای افزایش ترافیک سایت، آمار بازدیدکننده های وب شما را بالا برده و موجب افزایش فروش محصولات و یا سرویسهای شما می شود. تجربه حضور در سمینارهای متفاوت و تجربه سرویس دهی به انواع شرکتها آن را نسبت به رقبا متمایز کرده و تصمیم شما را در انتخاب تجارت الکترونیکی با توانایی بالا جهت افزایش ترافیک وب سایت آسانتر می کند.

طراحی وبسایت

ما کلیه امور مربوط به راه اندازی یک وب سایت از برگزاری جلسات اولیه تا طراحی، نصب و پشتیبانی را توسط نیروهایی متخصص انجام داده و در نهایت ایده های ذهنی شما را روی اینترنت پیاده سازی می کنیم.حفاظت از اطلاعات شما و امنیت وب سایت و داده های شما از وظایف اصلی و انکار ناپذیر پارس داتام است و لذا ما همواره پشتیبان شما خواهیم بود.

تجارت الکترونیک

تجارت‌ الکترونیک‌ به‌ معنای مبادله‌ محصولات‌ و خدمات‌ درمقابل‌ پول‌ با استفاده‌ از تواناییهای اینترنت‌ است. مهمترین‌ ویژگی‌ تجارت‌ الکترونیک‌ از دیدگاه‌ بازاریابی، برقراری ارتباط‌ سازمان‌ یا فرد با کل‌ مخاطبان‌ و سازگار ساختن‌ محصولات‌ و خدمات‌ با نیازهای‌ فرد – فرد آنهاست. برآیند این‌ عمل‌ رقابت‌ شدید، تنوع‌ عرضه‌کنندگان‌ و محصولات‌ و خدمات‌ آنها و درنتیجه‌ کاهش‌ هزینه‌ها و افزایش‌ رضایتمندی مشتریان‌ است.

قدم های حرفه ای…

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی یعنی بازاریابی و فروش مستقیم از طریق وب و ایمیل. بازاریابی آنلاین نوع پیشرفته بازاریابی سنتی مانند تبلیغات رادیویی، تلویزیونی و روزنامه ای می باشد.

بهینه سازی وبسایت

بهینه سازی سایت امروزه به علم تبدیل شده است.یکی از مهترین پارامترهای موجود در طراحی سایت ارتباط آن با موتورهای جستجو گر اینترنت و گوگل رنکینگ بالا می باشد.

طراحی واکنشگرا

یک روش طراحی وب است که هدف آن نمایش مطلوب صفحه در طیف گسترده‌ای از دستگاه‌ها از تلفن‌های همراه تا نمایشگر کامپیوترهای رومیزی است.

چه کار میکنیم؟

  • طراحی و تولید نرم افزار های سفارش مشتری
  • فروش تولیدات و محصولات نرم افزاری
  • طراحی وب سایت و پورتال های سازمانی
  • پیاده سازی راه حل های جامع نرم افزاری مبتنی بر وب
  • مشاوره و مدیریت پروژه های فناوری اطلاعات

چند مورد که شما را ترغیب می کند ما را انتخاب کنید عبارتند از :

•    قدرت و میزان توجه ما به طراحی زیبا و ظاهر حرفه ای برای وب سایت
•    خدمت رسانی و پشتیبانی از مشتریان
•    سرعت عمل در انجام کارها ولی با دقت و ظرافت

فهرست