نیاز به ارسال اس ام اس انبوه هدفمند دارید؟

تمایلی به عضویت و دریافت پنل ندارید؟

چنانچه قصد ارسال پیامک به تعداد زیاد داشته باشید می توانید بدون خرید سیستم پیام کوتاه نیز پیامک های خود را ارسال کنید.

در اینصورت به ازای هربار سفارش دستمزد ارسال نیز دریافت می گردد. پیشنهاد می گردد درصورتی که نیاز به ارسال دائم و مکرر دارید، با خرید پنل پیام کوتاه، خود شخصا نسبت به ارسال پیام کوتاه اقدام نمایید اما اگر تعداد ارسال های شما به دفعات نیست و مثلا یک یا چند بار بصورت محدود قصد ارسال پیام کوتاه دارید می توانید سفارش ارسال انبوه به شماره های مشخص خود بدهید.

نکات تعرفه ارسال انبوه:

  • به تعرفۀ پیامک‌های زیر، ۹% مالیات بر ارزش افزوده و طبق افزایش ۱۰ ریالی پیامک کشوری توسط مجلس شورای اسلامی این مبلغ نیز بر روی هر پیامک اضافه می گردد.
  • تعرفه های فوق برای ارسال یک عدد پیامک (۷۰ کاراکتر برای پیامک فارسی و ۱۶۰ کاراکتر برای پیامک انگلیسی) می باشد.
  • در صورت طولانی بودن پیامک ارسالی تعرفه در تعداد پیامک ضرب خواهد شد.
  • ارسال انبوه زیر ۱۰ هزار پیامک مقدور نمی باشد. برای چنین ارسالی از پنل های کاربری پارس داتام استفاده نمایید.
  • دقت داشته باشید در صورت وجود شماره موبایل ایرانسل در ارسال، به ازای هر پیامک ۳۵ درصد به هزینه ارسال افزوده خواهد شد!
  • به دلیل ارسال های بالا ، امکان ارسال گزارش و بازگشت هزینه پیامک های نرسیده نمی باشد ، در صورتیکه نیاز به گزارش ارسال و بازگشت هزینه‌ی ارسال‌هایی که اصطلاحا “بلک لیست” هستند ، می باشید ، حتما میبایست پنل پیامکی مختص خود را تهیه کنید.
  • در صورتیکه متقاضی ارسال با اپراتورهایی می باشید که پیام شما را به مخاطبین بلک لیست نیز میرساند ، تعرفه ی جدول زیر را با ضریب 3 در نظر بگیرید.
  • تعرفه ی جدول زیر ، جهت ارسال با اپراتورهای خطوط 5002 و 5005 می باشد.
تعداد پیامکپیامک پارسی (تومان) پیامک انگلیسی(تومان)
از 10 هزار تا 20 هزار4590
از 20 هزار تا 85 هزار4284
از 85 هزار تا 200 هزار3774
از 200 هزار به بالامذاکرهمذاکره

انواع روش های ارسال انبوه

ارسال پیامک به شماره‌های یک شهر
در این روش پیامک تبلیغاتی و انبوه شما در کمترین زمان ممکن و به صورت اینترنتی به شماره موبایل های دائمی یا اعتباری شهر مورد نظر شما ارسال می شود. همچنین پیامک تبلیغاتی شما تنها به شماره موبایلهای فعال (واگذار شده) شهر ارسال شده و گزارش کلی از پیامک های ارسالی و دریافتی برای شما در دسترس است.
ارسال پیامک به یک پیش شماره خاص
در این روش پیامک تبلیغاتی به شماره موبایل های که با پیش شماره خاص توسط مشتری انتخاب شده است فرستاده می شود. پیش شماره های انتخابی مشتری می تواند شماره موبایل های شرکت همراه اول ( دائمی و اعتباری) و ایرانسل (دائمی و اعتباری) باشد.
ارسال پیامک منطقه ای
در این روش تبلیغاتی پیامک مشتری به شماره موبایل های یک منطقه خاص ارسال می شود. در این صورت مشتری تنها هزینه تبلیغات در منطقه ی مورد فعالیت خود را پرداخت خواهد کرد.
ارسال پیامک بر حسب کد پستی
در این روش پیامک تبلیغی به لیستی از کدپستی های انتخابی مشتری ارسال می شود. همچنین می توان پیامک تبلیغی را برای کدپستی هایی با یک پیش شماره خاص ارسال کرد. افرادی این پیامک ها را دریافت می کنند که در زمان خرید سیم کارت آدرس کامل پستی خود را مشخص کرده اند. (این نوع پیامک با ضریب ۱٫۳ ارسال می شود)
ارسال پیامک به صاحبان مشاغل و اصناف
در این روش، پارس داتام پیامک تبلیغاتی مشتری را به لیست شماره موبایل های صاحبان مشاغل و اصناف مورد نظر وی ارسال می کند. بانک مشاغل و اصناف مورد استفاده در پارس داتام از به روز ترین شماره ها استفاده شده و قابلیت ارسال به تفکیک صنف، شهر و استان مورد نظر مشتری می باشد.
فهرست