تحریم دامنه های بین المللی توسط ریسلو و ضرورت انتقال و تمدید دامنه ها
 

دوستان و مشترکین گرامی پارس داتام؛ به اطلاع می رساند با توجه به تحریم های جدید صورت گرفته علیه ایران توسط رجیستر دامنه های بین المللی، در تاریخ ۲۵ تیر ماه ۹۶ شرکت ریسلو resello همان رجیستر ریل تایم٬ در اقدامی غیر منتظره و به یکباره اعلام کرد که از روز ۲۷ تیرماه ۹۶ دیگر خدمات ثبت و تمدید دامنه برای هیچ یک از شرکت های ثبت دامنه ایرانی انجام نخواهد داد و مهلت ۱ ماهه را جهت انتقال دامنه ها به شرکت های دیگر تعیین کرده است.

این تغییر مطمئنا برای تمامی شرکتها و کاربرانی که با ریسلو ثبت دامین دارند که تعداد آنها هم کم نیست میتواند ایجاد مشکل کند، لذا ما در پارس داتام از همان ساعات اولیه این اعلام، اقدام به اخذ نمایندگی ثبت دامنه های اینترنتی از یک شرکت معتبر آلمانی به عنوان جایگزین کردیم و انتقال دامنه ها را با برنامه ریزی و سرعت و امنیت کامل به این شرکت صورت خواهیم داد. کارشناسان بخش فنی ما با برنامه ریزی ماژول سفارشی برای این روند، کار انتقال را ساده کرده اند، لذا مشتریان عزیز پارس داتام می توانند با مراجعه به پنل کاربری و انجام عملیات تمدید علاوه بر تمدید یکساله دامنه، اقدامات اولیه را جهت انتقال دامنه خود به عمل آورند. << لطفا ابتدا اطلاعات پروفایل کاربری خودتان را در پرتال بروز کنید >>
شایان ذکر است مشتریان گرامی متحمل پرداخت هیچگونه هزینه اضافی در جریان انتقال دامنه نخواهند بود و کل هزینه پرداختی صرف تمدید دامنه به مدت یکسال از تاریخ انقضای آن خواهد شد. همچنین ما در پارس داتام مفتخریم در صورتیکه دامین شما با ریسلو در شرکتی دیگر به ثبت رسیده است؛ در جهت تسریع در امر محافظت از دامنه ارزشمند شما؛ با سرعت و امنیت بالا دامین شما را به رجیستر جدید انتقال دهیم.

سابقه شرکت ریل تایم – ریسلو:
این شرکت هندی-هلندی در 4 سال گذشته به دلیل تحریم های اعمال شده بر ایران توسط شرکت دو ملیتی هندی-آمریکایی resellerclub و به پیشنهاد ریسلرکلاب به عنوان مهمترین طرف قرارداد شرکت های ثبت دامنه ایرانی در آن زمان و متعاقب آن انتقال دامنه های ثبت شده در resellerclub به این شرکت در ایران شناخته شد.


Wednesday, July 19, 2017

« بازگشت